Контраст
Шрифт

Патріотична акція "Діти-рятувальники-герої війни"

Діти героїчного народу – теж герої. Пліч-о-пліч з дорослими вони здійснюють неймовірні, мужні вчинки. Ми хочемо розповісти про вісьмох маленьких героїв України часів війни. 

Справді маленьких, адже наймолодшому з них – всього сім років. Кожен з них здійснив, без перебільшення, подвиг. Як дванадцятирічний Гліб із Харкова, який під час обстрілу міста касетними бомбами, накрив собою меншого хлопчика. Осколок потрапив Глібу просто в серце, але він, на щастя, вижив і врятував життя іншій дитині…Чи як Максим Бровченко з Бердянська, маючи порушення аутистичного спектру, допомагає країні своїм талантом малюючи космічні картини з глибоким філософським змістом. Або як наш найменший герой, Єгор із села Щестовиця на Чернігівщині, якій змайстрував собі дерев’яний автомат та охороняв вулицю свого села, на якій вціліло всього три будинки. А сьогодні допомагає піротехнікам ДСНС, розповідаючи, де в околицях лежать підозрілі предмети… 

Ми усі сьогодні потребуємо життєстверджуючих історій. Ці маленькі українці – жива вода на змучену душу нашого суспільства і запорука нашої перемоги. Тому що націю, яка народжуєте таких неймовірних дітей, перемогти неможливо.