Іваніков Костянтин Вікторович

Іваніков Костянтин Вікторович

(1984 р.н., Дніпропетровщина)

Підприємець у м. Першотравенськ Дніпропетровської обл.

24 травня 2016 року міг стати для однієї з родин м. Першотравенська Дніпропетровської обл. трагічним, але завдяки Костянтину Вікторовичу Іванікову того не трапилося.

Везучи 24 травня 2016 року свою дружину автомобілем до центральної міської лікарні, Костянтин побачив вогонь, що виривався з вікон першого поверху будинку № 3 на вул. Шахтарської Слави, і натовп людей навколо нього. Дізнавшись, що в палаючій квартирі діти, чоловік забіг у під’їзд, та попри відчинені двері потрапити в неї не міг через густий їдкий дим. І лише після кількох невдалих спроб, допомагаючи собі мокрим рушником, Костянтин таки зміг дібратися зали, звідки лунав дитячий стогін: маленький хлопчик забився в куток і боявся виходити. Схопивши перелякану дитину, чоловік мерщій вибрався на подвір’я, звідки маля відразу забрали до лікарні.

Ще одного малюка, якого Костянтинові не вдалося врятувати з палаючої оселі, допоміг винести через вікно молодий хлопець. Вогнеборці ж, які оперативно прибули на місце події відразу після виклику, протягом 9 хв. повністю ліквідували пожежу.

Двоє братиків залишилися живими та неушкодженими і після нетривалого перебування у медичному закладі знову повернулися додому.