Моргунов Костянтин Сергійович

Моргунов Костянтин Сергійович

(1989 р.н., Луганщина)

Водій ПрАТ “Сєвєродонецьке об’єднання АЗОТ”

у м. Сєвєродонецьк Луганської обл

14 травня 2016 року в с. Борівське на Луганщині від вогню ледь не загинуло четверо літніх людей. А запобіг лихові Костянтин Моргунов. Вийшовши на ґанок свого будинку близько четвертої години ранку, він помітив пожежу — горіла сусідська хата (як з’ясувалося згодом — через коротке замикання).

Знаючи, що в хаті троє стареньких, Костянтин розумів: окрім нього, допомогти їм нікому, оскільки будинок уже був у полоні вогню: полум’я виривалося з-під даху, а кімнати заповнив їдкий дим. Тому чоловік без вагань кинувся їх рятувати і вивів із охопленого вогнем будинку.

Коли ж з’ясувалося, що в іншій кімнаті будинку, з протилежного боку, є ще одна людина, драбиною розбив склопакет, щоб потрапити всередину задимленої оселі.

Діставшись кімнати, чоловік побачив стареньку, яка лежала на підлозі та перелякано кричала. Костянтин допоміг їй вийти на свіже повітря, а незабаром постраждалій була надана медична допомога.

Хоробрість, з якою Костянтин кинувся допомагати стареньким, не залишилася поза увагою — він отримав не лише відзнаку від регіонального управління ДСНС України, а й пропозицію стати водієм оперативно-рятувальної служби, де й працює вже 1,5 місяця.