Тронов Олег В’ячеславович

Тронов Олег В’ячеславович

(1989 р. н., Харківщина)

Слюсар ТЕЦ-5 у с. Подвірки Дергачівський р-ну

Харківської обл

15 жовтня 2015 року мешканці горішніх поверхів будинку № 12 на вул. Пушкіна в смт. Солоницівка Дергачівського р-ну опинилися у димовому полоні – через пожежу в квартирі на 4-му поверсі чорний густий та їдкий дим заповнив ледь не всю будівлю і перекрив можливі шляхи евакуації.

Саме тоді на одному з балконів 5-го поверху Олег Тронов, що мешкав у тому ж під’їзді гуртожитку, побачив сусідів із маленькою дитиною та підлітком, які просили про допомогу. Молодий чоловік не став чекати прибуття пожежників і рятувальників, а почав діяти.

Він дістався даху, а потім без жодної страховки спустився з нього на карниз балкону з людьми. Взявши з рук матері переляканого 1,5-річного хлопчика, Олег підняв малюка на дах та відвів його у безпечне місце. Був готовий таким чином допомогти і дорослим із підлітком, але ті побоялися лізти на дах через балкон і стали чекати на пожежників, які й урятували їх із задимленої будівлі за допомогою автодрабини.

Одразу після пожежі чоловік зізнався: висота лякала, але іншого шляху він не бачив — хотів врятувати бодай маленьку дитину.

Цей відважний вчинок не залишився поза увагою не лише громадськості, а й представників органу місцевої влади – Дергачівської райдержадміністрації.