Інформація щодо наслідків масованих обстрілів, що сталися 10 жовтня

clock
11.10.2022 09:05

11 жовтня, станом на 12:30, внаслідок обстрілу 10 жовтня сталось влучання по об’єктах критичної інфраструктури (переважно об’єкти енергопостачання) у 13 областях та м. Києві, де виникла понад 51 пожежа.

Частково було порушено електропостачання у 15 областях: Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Хмельницька, Житомирська, Вінницька, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Дніпропетровська, Запорізька, Полтавська, Харківська, Сумська, Тернопільська областях та у м. Київ.

До гасіння пожеж та аварійно-рятувальних робіт залучено понад 1 тис. осіб та близько 120 одиниць техніки ДСНС.

ДСНС для забезпечення електропостачання залучено 22 електростанції, у тому числі 15 для закладів охорони здоров’я у Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській, Харківській та Чернігівській областях, а також 7 електростанцій для об’єктів критичної інфраструктури.

Загинуло 20 осіб, травмовано – 108, усього пошкоджено 205 об’єктів, зокрема 45 приватних будинків, 30 багатоповерхових будинків, 101 – інші об’єкти.

Психологами ДСНС надавалась екстрена психологічна допомога постраждалим внаслідок ракетних ударів. Така робота проводилась в укриттях. Особлива увага приділялася дітям та людям літнього віку. Сотні слідчих та криміналістів Нацполіції документують наслідки ворожих обстрілів та збирають докази воєнних злочинів рф.

Схожі матеріали