Контраст
Шрифт

Місцевий мешканець врятував шістнадцятирічну дівчину, яка провалилась під лід на озері Фрегат у м. Первомайську

clock
07.02.2023 17:23

7 лютого до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що у місті Первомайську, на озері Фрегат, сталась надзвичайна подія. На місце виїхали фахівці ДСНС, які з'ясували обставини та дізнались наступне. Шістнадцятирічна Христина йшла по закрижанілій водоймі та на відстані близько 15 метрів від берега провалилась під лід.

Олександр Журавленко, місцевий мешканець, який в цей час гуляв берегом вздовж озера з онукою, почув заклики дівчини про допомогу. Чоловік, не вагаючись, кинувся на порятунок. Діставшись до неї, Олександр також провалився під кригу, але ж не втратив мужності. Перебуваючи в крижаній воді він підхопив дівчину і потягнув до берега.


Майже діставшись суші, рятівнику та Христині подали руки інші перехожі, які стали свідками події. Вони допомогли Олександру та Христині остаточно вибратись на берег.


Дівчину госпіталізували до медичного закладу із попереднім діагнозом легке переохолодження, де наразі вона проходить обстеження та медики надають їй всю необхідну допомогу. Олександр Журавленко щасливий, що опинився поруч і зміг врятувати юне життя.

Пишаємось вчинком справжнього чоловіка та нагадуємо мешканцям нашого краю про те, що вода не пробачає помилок та прогулянки нестійкими крижаним водоймам небезпечні, особливо якщо лід тонкий.

Схожі матеріали