Контраст
Шрифт

Сумська область: рятувальники разом з поліцейськими та лікарями реанімували двох людей на пожежі (ВІДЕО)

clock
28.09.2022 17:25

27 вересня о 21:36 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу в житловому будинку в с. Стецьківка, Сумського району. На гасіння направили черговий караул 3-ї державної пожежно-рятувальної частини з обласного центру.

Ще до прибуття рятувальників на місце пожежі прибув їх колега старшина служби цивільного захисту Юрій Переяслав – водій державної пожежно-рятувальної частини-3, який проживає у даному селі та знаходився поза службою. Він разом з працівниками поліції почав проводити серцево-легеневу реанімацію двом постраждалим.

Після прибуття бригади екстреної медичної допомоги, працівники ДСНС разом з поліцейськими продовжували допомагати  вже лікарям проводити реанімаційні заходи, яким довелося надавати необхідну допомогу одночасно двом постраждалим. Спільними зусиллями вдалося повернути обох людей до свідомості. Жінку разом з сином госпіталізували до реанімації  обласної клінічної лікарні. 

Вогнеборцям о 22:19 вдалося локалізувати пожежу, запобігши її поширенню на весь будинок. О 22:23 загоряння повністю ліквідовано.

ГУ ДСНС України у Сумській області

Схожі матеріали