Контраст
Шрифт

Від початку літа на водоймах країни загинуло 175 людей, з них – 22 дитини

clock
05.07.2022 14:29

Від початку літа на водоймах країни загинуло 175 людей, з них – 22 дитини. Лише упродовж минулої доби вода забрала життя 9 осіб, серед яких 2 діти.

Так, для прикладу, трагічний випадок стався днями на Рівненщині. 4 липня на водоймі колишнього кар’єру в с. Могиляни, Рівненського району, місцевими мешканцями було виявлено, вилучено з води та передано поліції тіло 
підлітка 2006 р.н. Того ж дня на озері поблизу с. Зірне, Рівненського району, вода забрала життя ще однієї дитини 2007 р.н. 

2 липня на річці Стир, у Вараському районі, що теж на Рівненщині, потонуло двоє дітей 2009 та 2010 років народження. Одну дитину виявили у той же день місцеві жителі та дістали на берег. А пошуки дівчинки 2010 року народження тривали впродовж цілого дня, її тіло було виявлено лише увечері 3 липня за 500 метрів від місця утоплення.

Того ж дня о 17:00 до оперативно - координаційного центру ГУ ДСНС України у Київській області надійшла інформація про те, що в м. Переяслав, Бориспільського району, на річці Дніпро на значній відстані від берега на надувному матраці знаходяться двоє осіб та потребують допомоги. Рятувальники прибули за викликом та доставили
на берег дівчину 2006 р.н. та хлопця 2002 р.н. На щастя обійшлося без жертв.

Шановні співвітчизники, купатися необхідно тільки в спеціально відведених для цього місцях! Не заходьте у воду напідпитку, не пірнайте на мілководді або в незнайомих місцях, не запливайте далеко від берега, не залишайте дітей без нагляду поблизу водойм!

І не втрачайте пильність: у країні триває війна, тож не нехтуйте заборонами місцевого самоврядування щодо купання у водоймах, які можуть бути забруднені  вибухонебезпечними предметами унаслідок ворожих обстрілів.

Бережіть себе! У нас попереду ще багато роботи з відновлення неньки України!

 

Схожі матеріали