Контраст
Шрифт

Популярність навчальних закладів МНС серед абітурієнтів зростає

clock
04.11.2010 07:08

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності МНС взяв участь у Дні зайнятості, який організував Львівський обласний центр зайнятості у співпраці з Національним університетом “Львівська політехніка”. На заході було представлено 17 Ярмарок кар’єри для молоді, День відкритих дверей навчальних закладів, Інформаційний форум для працедавців, презентація послуг служби зайнятості.

Закрема, навчальний заклад МНС запропонував свої освітні послуги з підготовки фахівців у галузі інформаційної, транспортної, пожежної та техногенної безпеки, екології та охорони навколишнього середовища, практичної психології та охорони праці. Речник ЛДУ БЖД МНС Антон Крук зазначив, що зацікавленість роботодавців та молоді до навчального закладу свідчить про зростання популярності професії рятувальника, напрямів підготовки, за якими готують фахівців та рейтингу Університету. На сьогодні, Львівський держуніверситет безпеки життєдіяльності – провідний вищий навчальний заклад України в галузі безпеки людини.

До уваги наймолодших учасників – шкільної молоді – був представлений увесь спектр навчальних закладів області. Майбутні абітурієнти мали можливість безпосередньо поспілкуватися не лише з представниками багатьох вишів, що готують фахівців у гуманітарній і сфері управління, а також лісового господарства, будівельної індустрії, банківської справи, ветеринарної медицини, комерційної діяльності, економіки і туризму та багатьох інших.

Для працедавців – це чудова нагода оперативно вирішити кадрові питання, а для молоді – обрати навчальний заклад і знайти роботу.

Прес-служба ЛДУ БЖД МНС.

Схожі матеріали