Контраст
Шрифт

30 академічних мобільностей до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії: нові можливості для учасників освітнього процесу ЛДУБЖД

clock
26.11.2022 10:39

З 21 по 25 листопада 2022 року делегація Львівського державного університету безпеки життєдіяльності в особах проректора університету з навчально-методичної роботи Дмитра Чалого та доцента кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту Дмитра Кобилкіна спільно з делегацією Національного університету «Львівська політехніка» перебували з робочим візитом у Кінгстонському університеті м. Лондон, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії.

В рамках візиту делегації ознайомилися із системою менеджменту Кінгстонського університету, прийняли участь у консультаціях з питань Європейської кредитно-трансферної системи, провели ряд лекцій та семінарів для студентів за різними спеціальностями та освітніми програмами.

На офіційних зустрічах з топ-менеджментом Кінгстонського університету обговорено подальший план реалізації нових спільних проєктів у сфері вищої освіти та досягнуто домовленості про співпрацю між інституціями, однією з яких є реалізація 30 академічних мобільностей учасниками освітнього процесу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності у 2022-2023 навчальному році.

До слова, сьогодні в Кінгстонському університеті м. Лондон, в рамках реалізації проєкту Еразмус+ навчається 9 курсантів та студентів ЛДУБЖД, які здобувають освіту за 6-ма освітньо-професійними програмами: пожежна безпека, цивільна безпека, екологія, філологія, комп’ютерні науки та кібербезпека.

Схожі матеріали