ХV Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2016” продовжив свою роботу

clock
14.10.2016 07:46

Третій день роботи ХV Міжнародного виставкового форуму “Технології захисту/ПожТех–2016” був не менш насичений ніж попередні дні.

Експозицію Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту відвідали курсанти Київського військового ліцею  імені  Івана Богуна. Начальник інституту Віталій Кропивницький розповів курсантам про новітні технології, які розроблені вченими УкрНДІЦЗ. Особливо курсанти зацікавилися такими розробками: автоматизований комплекс управління “Авіаційний пошук і рятування в Україні”, технологія для очищення поверхні води і ґрунту від нафтопродуктів на основі вуглецевих сорбентів – терморозширеного графіту (ТРГ) та переносна установка для його продукування, аналога якої немає у світі, карбаізол – так званий негорючий пінопласт, що не підтримує горіння і не виділяє токсичних речовин.

Крім того, співробітники Інституту демонстрували вітчизняним та іноземним гостям безліч інших нових розробок.  Зокрема, до уваги відвідувачів були представлені: захисний одяг рятувальника, універсальний надувний рятувальний засіб на водних об’єктах, модернізований генератор піни ГПС-600 з покращеними технічними характеристиками, індивідуальний електронний прилад контролю нерухомості пожежника та температури навколишнього середовища (експериментальний зразок), вогнезахисний засіб для деревини, ствол пробивний універсальний “Гарпун 1” (експериментальний зразок).

Також, цього дня для дитячої аудиторії проводилися інтерактивні конкурси-вікторин. На яких кожен маленький учасник мав змогу відчути себе рятувальником та продемонструвати не тільки розумові здібності, але й фізичні.

34.JPG 35.JPG

 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту

Схожі матеріали