Контраст
Шрифт

Черкаська область: рятувальники підбили підсумки минулого року

clock
01.03.2024 16:13

На Звенигородщині відбулася підсумкова нарада за напрямком реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС у Черкаській області - проаналізували стан оперативного реагування в минулому році та визначили пріоритетні завдання на наступний рік. 

В рамках підсумків на одному із підприємств відбулися пожежно-тактичні навчання з ліквідації аварійної ситуації з подальшим витоком небезпечної хімічної речовини.

За тактичним задумом сталася аварія в конденсаторному відділенні з розгерметизацією ресивера та витоком аміаку. Існує загроза розповсюдження хмари на територію міста та поряд розташованих населених пунктів.

Під час навчань члени добровільної пожежної дружини підприємства відпрацювали механізм евакуації персоналу з небезпечної зони та осадження хмари аміаку. Підрозділи вдосконалили дії щодо локалізації та ліквідації аварійної ситуації, відпрацювали практичні навички з визначення типу небезпечної хімічної речовини, прогнозування наслідків аварії, застосування приладів хімічної розвідки та засобів індивідуального захисту.

Водночас учасники навчань ознайомилися з оновленою технікою підрозділу та з поліпшеними побутовими умовами праці особового складу.

Схожі матеріали