Контраст
Шрифт

м. Запоріжжя:: добрий друг рятувальників, юний митець із Бердянську подарував Головнокомандувачу ЗСУ свою картину

clock
04.02.2023 07:41

Максим переїхав з Бердянська, коли місто окупували. Зараз живе з мамою у Запоріжжі, де його взяло під опіку ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Про зустріч із Валерієм Залужним хлопець повідомив на своїй сторінці у соцмережі. 

"Я подарував Валерію Федоровичу картину, на якій намалював наших військових, що збивають орківські ракети та передав листи від моїх друзів Сергія і Крістіни. Вони, як і я, хочуть повернутися додому. Моя віра в Перемогу зміцнилась і я зрозумів, що означає вирости і стати чоловіком. Це бути таким же міцним, сильним, сміливим, справедливим як наш Головнокомандувач! Те, що я бачив і відчував - це точна впевненість в майбутнє для України!", - написав Максим.

У свою чергу, від Головнокомандувача Збройних сил України юний митець отримав пам’ятні подарунки та полотно з автографом, на якому напише свій наступний патріотичний твір, присвячений Перемозі.

Талановитий художник, який малює картини, продає їх, а кошти перераховує на підтримку ЗСУ відомий далеко за межами рідної області під псевдонімом Космо Макс. Творчі доробки хлопця втілюють його уявлення про Перемогу України над карколомним російським злом, яке вдерлося на нашу Батьківщину. Не обходить увагою дитяче серце і героїчна робота рятувальників ДСНС, якій він присвятив 4 свої картини. 

Минулого року він став лауреатом Всеукраїнської патріотичної акції «Діти-рятувальники – герої війни», організованої Офісом Президента і ДСНС України.

ГУ ДСНС України у Запорізькій області 

Схожі матеріали
Психологічне забезпечення