Контраст
Шрифт

Ігор Клименко: Служба кожного з вас – це приклад для усіх громадян нашої держави

clock
02.06.2023 17:09

Про це Міністр внутрішніх справ України заявив під час церемонії нагородження працівників Національної поліції та ДСНС України за ліквідацію наслідків ракетного удару армії рф по Умані.

Так, за сумлінне виконання службових обов’язків, мужність та відвагу, самовідданість і високий професіоналізм, проявлені під час проведення аварійно-рятувальних та пошукових робіт при ліквідації наслідків ракетного удару, завданого збройними силами російської федерації 28 квітня 2023 року по місту Умань, Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко вручив рятувальникам та правоохоронцям нагрудні знаки «За безпеку народу», «За відвагу в службі» та «За відзнаку в службі». Також Глава відомства відзначив волонтерів, які одними з перших прибули на місце трагедії та допомагали розбирати завали.

Окрім того, нагороджені отримали цінні подарунки від Прем’єр-міністра України та Міністерства внутрішніх справ.

На початку церемонії присутні спільно виконали Державний гімн України та вшанували пам’ять загиблих побратимів хвилиною мовчання.

Глава МВС України Ігор Клименко подякував кожному представнику поліції та ДСНС за сумлінну справу – порятунок людських життів. Він наголосив, що кожного дня рятувальники та правоохоронці роблять усе, аби ця війна якомога швидше закінчилась, а кожен громадянин почував себе у безпеці.

«Наші рятувальники загасили вже близько 15 тисяч пожеж, які були викликані саме російськими обстрілами, а поліцейські оформили і задокументували близько 70 тисяч воєнних злочинів армії рф. Але усі разом – з небайдужими мешканцями, добровільними пожежними дружинами, ми робимо одну справу – ми хочемо, щоб кожен громадянин, навіть у цю війну, відчував себе у максимальній безпеці», – заявив Ігор Клименко.

Міністр внутрішніх справ зазначив, що безпека кожного українця залежить від того, наскільки кожен з правоохоронців чи рятувальників вчасно прибуде на допомогу.

«Те, що кожен із вас зробив кілька тижнів тому в Умані – це один з епізодів нашої величної історії, нашої величної країни, Міністерства внутрішніх справ, кожного центрального органу виконавчої влади та кожного громадянина нашої держави. Я пам’ятаю як в той день працівники ДСНС та поліцейські обходили квартири навколишніх будинків. Я бачив наскільки всім тяжко емоційно та фізично, але ви не зупинялися, щоб знайти кожне тіло і мати ще хоч маленьку надію врятувати наших громадян. Вся країна дивилася на ваш подвиг», – наголосив Міністр внутрішніх справ України.

Ігор Клименко розповів, як того дня працівники ДСНС та Національної поліції України розгортали намети для постраждалих та допомагали їм їжею та одягом.

«Я хотів би особисто від цього колективу Міністерства внутрішніх справ подякувати за вашу роботу, за вашу службу і за те, що ви завжди на сторожі закону і порядку», – сказав на завершення Ігор Клименко.

 

Схожі матеріали