Контраст
Шрифт

Ізраїльський досвід роботи психологів у кризових ситуаціях стане дієвим інструментом для психологів системи МВС України

clock
28.09.2022 14:01

Наприкінці липня в межах Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованої Першою леді України Оленою Зеленською, група психологів підрозділів МВС опановувала в Ізраїлі програму Israel Trauma And Resilience Center NATAL Israel.

На основі цих знань психологи системи МВС розробили низку тренінгів для колег з Національної поліції України, Національної гвардії України, ДСНС України та Державної прикордонної служби України.

Сьогодні стартував перший тренінг «Криза та зріст: психічне здоров'я та допомога тому, хто пережив травму», за результатами якого учасники, відомчі психологи, розроблять власні програми навчань, щоб поширювати ізраїльський досвід серед особового складу підрозділів.

Питання психологічного здоров’я наших захисників і захисниць сьогодні є окремим і важливим напрямом діяльності МВС і загалом державної політики.

Працівники системи внутрішніх справ зазнають подвійного навантаження, бо працюють на передовій і спілкуються з громадянами, які втратили рідних, дім, стали вимушеними переселенцями.

Тому у нас у пріоритеті підвищення кваліфікації наших психологів. Адже саме вони допомагатимуть поліцейським, нацгвардійцям, рятувальникам, прикордонникам впоратися зі стресом та вигоранням, а також навчатимуть їх основам надання екстреної психологічної допомоги постраждалим від війни.

Пресслужба МВС

 

Схожі матеріали