Контраст
Шрифт

м. Запоріжжя: рятувальники провели інтерактивне заняття у новоствореному Класі безпеки

clock
25.11.2022 16:29

Рятувальники ДСНС завжди приділяють особливу увагу безпеці дітей в освітніх навчальних закладах.Особливо – у воєнний час.

25 листопада рятувальники спільно із співробітниками ювенальної поліції Запорізької області завітали на відкриття Класу безпеки на базі однієї з шкіл-інтернатів у місті Запоріжжя. На сьогодні в місті створено вже 2 таких осередки. У планах - відкриття ще 22. 

Клас безпеки - це стаціонарний навчальний простір для молодого покоління, який дозволить детально та якісно розповісти здобувачам освіти  про основні правила безпеки в побуті, на вулиці, в закладах освіти, а також навчити дітей вимогам пожежної та техногенної безпеки, правилам поводження з вибухонебезпечними предметами, на дорозі, та в довкіллі. 

Фахівці ДСНС проводять заняття з дітьми за спеціальною навчальною програмою з урахуванням вікових потреб, поєднуючи навчання із інтерактивними та ігровими формами. 

Сьогодні фахівці ДСНС провели перший урок безпеки у новоствореному класі. Разом з дітьми детально розібрали і вивчили дії у разі виявлення вибухонебехпечних предметів, виникнення пожежі та сигналу повітряної тривоги.

Заняття з безпеки життєдіяльності відбуваються за розкладом, проводять їх, як педагоги закладу, так і рятувальники.

ГУ ДСНС України у Запорізькій області 

Схожі матеріали