Контраст
Шрифт

На Дніпропетровщині фахівці ДСНС нагадали людям правила поводження біля водойм

clock
14.08.2022 14:50

З метою формування у людей більш свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, надзвичайники регулярно організовують інформаційні заходи серед населення.

14-те серпня не стало виключенням. Сьогодні інспекторський склад відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Павлоградського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провів інформаційну роботу серед жителів Павлограда на місцевому пляжі.

Як необхідно поводитись біля води, аби купання дало фізичне та моральне полегшення, допомогло позбутися стресів так не закінчилось трагедією?

Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір місць для купання, навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, а також постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.

Тож, не лізьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води із швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах. Особливу увагу приділяйте дітям – їхня поведінка у воді непередбачувана. 

Будьте дуже обережні та суворо дотримуйтеся порад рятувальників!

Головне управління ДСНС України  у Дніпропетровській області

Схожі матеріали