Контраст
Шрифт

На Житомирщині триває Всеукраїнська громадська Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

clock
16.02.2022 18:46

З метою попередження травматизму та загибелі серед підростаючого покоління, їх обізнаності щодо правил поведінки в різноманітних екстрених ситуаціях, фахівці ДСНС постійно проводять найрізноманітніші профілактичні заходи, серед яких і Всеукраїнська громадська Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». На думку рятувальників, саме цей захід має найбільший вплив на свідомість дітлахів, так як включає комплекс превентивних заходів.

Так, 16 лютого в с. Нова Чортория, Житомирського району, на території технолого-економічного фахового коледжу рятувальники провели громадську Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Студентам був продемонстрований хід ліквідації умовної пожежі в гуртожитку навчального закладу. Після евакуації, фахівці ДСНС провели з присутніми бесіди стосовно алгоритму дій на випадок виникнення пожежі, при виявлені вибухонебезпечних предметів та при отриманні сигналу «Увага всім». Окремо учасників Акції ознайомили з принципом дії первинних засобів пожежогасіння – вогнегасниками.

Також всім присутнім продемонстрували показові виступи працівників аварійно-рятувальної служби щодо гасіння пожежі різними способами. Після цього студенти мали змогу приміряти на себе бойовий одяг рятувальників, а деякі з них навіть спробували подати воду різними струменями за допомогою ручного пожежного ствола.

У свою чергу, вчора хорошівські рятувальники організували та провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для учнів Хорошівського ліцею № 1. Діти ознайомилися з будовою і технічними можливостями пожежного автомобіля, побачили та приміряли на себе спеціальний одяг та спорядження рятувальників.

Вже у навчальних класах рятувальники разом з працівниками національної поліції нагадали маленьким слухачам як саме потрібно діяти у разі виникнення різноманітних надзвичайних подій, після чого перевірили їхні знання з основних правил безпеки життєдіяльності.

А наприкінці усі учасники отримали листівки із правилами безпеки.

ГУ ДСНС України у Житомирській області

Схожі матеріали