Контраст
Шрифт

Національному університету цивільного захисту України – 95 років

clock
01.12.2023 15:43

1 грудня 2023 року найстарший заклад вищої освіти в системі МВС України, амбасадор у сфері цивільного захисту, Національний університет цивільного захисту України відзначає своє 95-річчя. Святкові заходи в НУЦЗ України розпочалися з відкриття «живої» фотовиставки. Зображення, які за допомогою телефону «оживають», ілюструють життя та роботу колективу і вихованців НУЦЗ України, практичну підготовку та наукову діяльність. Також з нагоди свята лекцію-екскурсію для особового складу НУЦЗ України про славетну історію університету та міста провів відомий харківський історик Максим Розенфельд.

Для вихованців НУЦЗ України, які через війну наразі навчаються на базі Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, було організовано круглий стіл, де виступив ТВО ректора НУЦЗ України Олег Семків. Керманич вишу ще раз відзначив високі показники роботи закладу вищої освіти та гідної підготовки майбутніх рятувальників, подякував особовому складу за якісну роботу і побажав найшвидшої перемоги Україні. Також в роботі круглого столу взяли участь ректор університету (2005-2023 рр.) Володимир Садковий та проректори.

Привітати колег зі святом до університету завітали заступник директора Департаменту персоналу - начальник відділу комплектування та проходження служби ДСНС Ярослав Кондауров, а також керівник Центру криміналістичних інновацій «intelligenTrident» Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, національний експерт Ради Європи в Україні в галузі криміналістики та військовослужбовець ЗСУ України – Василь Білоус.

Під час урочистостей в університеті вшанували пам'ять рятувальників, які віддали своє життя за свободу та незалежність України. З початком повномасштабного вторгнення 25 випускників НУЦЗ України, справжніх героїв без зброї, загинули під час виконання своїх службових обов’язків.

Найкращих курсантів, студентів, науковців, науково-педагогічних працівників університету з нагоди свята було заохочено відомчими нагородами. 

Національний університет цивільного захисту України

Схожі матеріали