Контраст
Шрифт

Онлайн участь у VIII науковій конференції на тему «Раціоналізація процесів забезпечення безпеки учасників релігійних зібрань» яка відбувалась у Республіці Польща

clock
23.09.2023 14:22

23 вересня 2023 року науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти Університету прийняли онлайн участь у VIII науковій конференції на тему «Раціоналізація процесів забезпечення безпеки учасників релігійних зібрань» яка відбувалась у Республіці Польща.

Конференція організована Соціальною обсерваторією у співпраці з Головною школою пожежної служби у Варшаві, Академією WSB у Домброві-Гурнічі та Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності.

Обговорення стосувалося проблем безпеки культових споруд, підходів до забезпечення безпеки діяльності державних і недержавних структур релігійної сфери та можливостей використання наукових досліджень у даному контексті. Під час конференції старший викладач кафедри наглядово-профілактичної діяльності та пожежної автоматики підполковник служби цивільного захисту Інна ОНОШКО виступила з доповіддю щодо охорони культових споруд та пам’яток архітектури України від наслідків повномасштабного вторгнення росії.

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності

Схожі матеріали