Контраст
Шрифт

ДСНС бере участь у міжнародному тренінгу з протимінної діяльності «Партнерство заради миру на 2023 рік»

clock
26.09.2023 10:47

Представник Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України, за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, бере участь у безпековому тренінгу, який триватиме до 8 жовтня у м. Шпіц, Швейцарської Конфедерації, у рамках Робочої програми «Партнерство заради миру», розробленої Федеральним департаментом оборони, цивільного захисту та спорту, за підтримки Уряду Швейцарії.

Так, у рамках навчальної програми з протимінної діяльності створено два курси: «Розробка ефективних навчальних та просвітницьких програм щодо мінної безпеки» та «Програма з інтегрованої протимінної діяльності задля досягнення кращих результатів».

Дані курси розроблено та організовано Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ у співпраці з Женевським міжнародним центром гуманітарного розмінування (GICHD) та іншими зацікавленими сторонами у відповідності до Міжнародних стандартів протимінної діяльності.

Учасники заходу обговорюють набір методів, інструментів і найкращих практичних стратегій у сфері навчання населення щодо ризиків від мін та вибухонебезпечних предметів.

Курс зосереджений на практичних навичках, що застосовуються до поточних проблем у сфері мінної діяльності, таких як: навчання щодо ризиків від саморобних вибухових пристроїв та етичної освіти щодо ризиків від різних вибухонебезпечних предметів.

Департамент запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України

Схожі матеріали