Контраст
Шрифт

Президент Естонії Алар Каріс зустрівся з рятувальниками ДСНС

clock
02.06.2023 19:42

В рамках візиту до України Президент Естонської Республіки Алар Каріс разом із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Естонія в Україні Каймо Кууском у супроводі представників Офісу Президента Естонії відвідав один із підрозділів ДСНС у Києві.

Делегація оглянула матеріально-технічну базу частини, а також ознайомилась із викликами, на які залучаються сиоличні воннеборці в умовах війни, яку розпочала російська федерація проти України.

Глава Естонської держави поспілкувався також з піротехніками ДСНС та подякував їм за ту роботу, яку вони виконують із ризиком для життя під час з розмінування деокупованих територій.

Крім того, в рамках візиту гостям продемонстрували можливості  переобладнаного автомобіля для потреб піротехнічних підрозділів, який оснащений квадрокоптером MATRICE 300 RTK з унікальною системою навігації та високоякісною камерою з тепловізором.

Нагадаємо, з перших днів повномасштабного вторгнення з боку російської федерації, країни Балтії, зокрема Естонська Республіка, надають технічну та практичну допомогу українським рятувальникам. Так, у січні цього року  ДСНС отримала від Асоціації рятувальників Естонії спеціальний автомобіль, обладнаний трейлером-кухнею з необхідним обладнанням, кухонною технікою та генератором, вантажний автомобіль з генератором та чотири легкові авто. Крім того, були передані 4 генератори потужністю 120/132 кВт та 132/145кВт відповідно.

Раніше Естонська рада порятунку передала ДСНС обладнання для розмінування територій.

Схожі матеріали