Контраст
Шрифт

Столичні рятувальники проводять постійну інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням

clock
30.11.2022 20:10

Щодня через російську агресію, мешканці столиці стикаються з проблемами відключення світла та перебоями з опаленням. Саме тому, вкрай важливо постійно нагадувати людям правила поводження в критичних ситуаціях та як діяти, щоб не допустити пожеж. В першу чергу, головне пам’ятати, що безпека наших громадян в їх власних руках. 


Як приклад, сьогодні, надзвичайники Подільского району провели заняття зі вчителями одного з навчальних закладів району. Рятувальники нагадали викладачам алгоритм дій в разі сигналу «Повітряна тривога» та правила пожежної безпеки. Окрему увагу звертають на правила поводження при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметах. Наприкінець заняття рятувальники показали як правильно користуватись вогнегасником, а для закріплення знань, вручили листівки. 

Подібний захід провели і рятувальники Святошинського району. На території одного із гуртожитків рятувальники провели бесіду з людьми, які вимушені були покинути свою домівку внаслідок агресії росії. Надзвичайники наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки в побуті. Під час бесіди також наголосили на алгоритмі дій у разі виникнення пожежі у помешканні та як правильно використовувати вогнегасник. Не забули і нагадати алгоритм дій під час отримання сигналу повітряної тривоги та при виявленні вибухонебезпечних предметів. 

Крім цього, постійна робота проводиться і в житловому секторі столиці. Рятувальники Печерського району поспілкувались з мешканцями багатоповерхівок, нагадавши про правила безпечного обігріву, використання електроприладів. Для кращого сприйняття, надзвичайники залишають листівки й пам’ятки на відповідні тематики, а також розповідають про найчастіші причини виникнення пожеж та їх наслідки. 

Шановні кияни та гості столиці! 

Пам'ятайте, що ваша безпека залежить лише від вас, будьте обачними, відповідальними та обережними, дотримуйтесь правил пожежної безпеки. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером 101.

                                                                                   ГУ ДСНС України у м. Києві

Схожі матеріали