Контраст
Шрифт

У Хмельницькому відкрили модельне укриття нового зразка

clock
03.02.2023 15:59

Фонд Східна Європа у партнерстві з Міносвіти, ДСНС України та МВС реалізовує програму «Безпечна школа», у рамках якої облаштовуються базові укриття в освітніх закладах з основним обладнанням.

Модельне укриття нового зразка сьогодні, 3 лютого, відкрили для школярів та вчителів в одному з найбільших освітніх закладів Хмельницької тергромади. В момент відкриття сучасним модельним укриттям змушені були скористатися не лише учні, а й жителі прилеглого мікрорайону, бо з усіх гучномовців міста пролунав сигнал «Повітряна тривога». 

Укриття поєднало безпеку, освітній процес і психологічні аспекти для комфортного перебування дітей.

Воно оснащене базовим пакетом: меблі, проєктор, захищені мережі електропостачання, освітлення (враховуючи аварійне), санітарні приміщення, водопостачання, роутери, електрогенератори, обігрівачі, радіостанції, аптечки та респіратори, покриття для підлоги, установка вентиляції.
 
«У рамках проєкту «Безпечна школа» ми звернулися до ДСНС, щоб спільно випрацювати потреби та норми для укриттів. Саме на їхніх порадах ми облаштовували це модельне укриття», - розповів Віктор Лях, Президент Фонду Східна Європа.  

Відтепер у модельному укритті буде і пізнавальна література від ДСНС та дитячого фонду ЮНІСЕФ – підручники про мінну безпеку, з рекомендаціями в ілюстрованому матеріалі про поведінку під час надзвичайних ситуацій та іграми – усе це буде використано вчителями для навчання під час довготривалих повітряних тривог.

Схожі матеріали