Контраст
Шрифт
Алещенко В’ячеслав Володимирович

Алещенко В’ячеслав Володимирович

Лауреат

1980 р.н.

Чернігівська область

08-го серпня 2010 року о 16:20 до Прилуцького районного управління ГУ МНС в Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу на балконі 4-го поверху п'ятиповерового будинку по вул. Переяслівській, 37, що у райцентрі Прилуки.

За викликом до місця пригоди прибули пожежно-рятувальні підрозділи. В цей час балкон повністю охопило полум’я, яке швидко розповсюджувалося на поруч та вище розташовані балкони. Їдкий та щільний дим заповнив сходову клітину під’їзду.

Одна з мешканок будинку повідомила, що у неї в квартирі на п’ятому поверсі залишилася її 17-річна донька Катерина Личман, яка через задимлення самостійно не може покинути оселю. Почувши це, заступник начальника Прилуцького районного управління ГУ МНС в області майор служби цивільного захисту В’ячеслав Алещенко схопив апарат на стислому повітрі, піднявся на 5-й поверх, і одягнувши на дівчину маску, вивів її на свіже повітря. Сам же В'ячеслав в цей час дихав через вологий рушник.

За двадцять хвилин рятувальники приборкали вогонь. Внаслідок пожежі знищено облицювання балконів квартир № 59 та 6, пошкоджено балкони ще трьох квартир. Під час гасіння врятовано матеріальних цінностей на загальну суму майже 100 тисяч гривень. Причиною пожежі послужив недопалок, викинутий або залишений на одному з балконів.