Контраст
Шрифт
Камбаров Олександр Олегович

Камбаров Олександр Олегович

Номінант

 1985 р.н.

Вінницька область

 07 лютого 2011 року о 23 годині 15 хвилин  на ОДС ОКЦ УМНС України в Вінницькій області надійшло повідомлення про те, що за адресою: м. Хмільник вул. Курортна 10, підприємства ТОВ «Санаторій Поділля» на закритому танцювальному майданчику клубу, виникла пожежа.

 На місце події були направлено чергові підрозділи області. Одним із перших до місця пожежі  прибув черговий караул СДПЧ-9  м. Хмільник на чолі з начальником караулу старшим лейтенантом служби цивільного захисту Камбаровим О.О. По прибутті на місце було встановлено, що горить покрівля танцювального майданчику клубу на площі 300  м. кв., пожежа поширюється на 2-3 поверхи прилеглого адміністративно-спального корпусу №3. 

Вірно оцінивши обстановку начальник караулу прийняв рішення встановити висувну драбину до вікна спального корпусу де знаходились люди для їх рятування та одночасно було проведено оперативне розгортання для гасіння пожежі. Завдяки рішучим, сміливим та професійним діям начальника караулу старшого лейтенанта служби цивільного захисту Камбарова О.О. та діям особового складу прибувших інших підрозділів під час ліквідації пожежі  було евакуйовано (врятовано) з приміщень адміністративно-спального корпусу 150 осіб, з них: за допомогою автодрабин – 79 осіб, за допомогою висувних драбин – 18 осіб, за допомогою штурмових драбин – 15 осіб.