Контраст
Шрифт
Лазько Сергій Сергійович

Лазько Сергій Сергійович

(2008 р.н., Запорізька область)

16 квітня у с. Райновка Приморського району Запорізької області 5-річна дівчинка провалилась у колодязь. Її рятівником став 7-річний сусід. В той день 5-річна Міріам гралась на подвір’ї будинку з сусідським хлопчиком Сергійком Лазько. Хлопець приїхав на свята до бабусі та дідуся з міста Мелітополя.

Близько сьомої години вечора Сергій вирішив проводити подружку до її домівки. Посеред вулиці, якою йшли діти, знаходиться розкритий водопровідний колодязь. Дівчинка перехилилась через нього, щоб дістати пластикову пляшку, яка плавала у воді. Не втримавши рівноваги Міріам впала у холодну, брудну воду. Одяг дівчини миттєво намок на його вага потягнула дівчину на 2-метрову глибину. Перелякана дитина, яка до того ж не вміє плавати, вже почала ковтати воду.

Сергій, не розгубившись, схопив дівча за руку та підтягнув її до краю колодязі. У хлопця не вистачило сил витягнути маленьку власноруч, близько 15 хвилин юний рятівник тримав Міріам за руку та кликав на допомогу. Почувши крики дітей на подвір’я вибіг дідусь хлопчика – Віктор Іванович. Чоловік витягнув маленьку з колодязі, проте це вартувало йому чималих зусиль, адже чоловік нещодавно переніс складну операцію з шунтування серця.