Контраст
Шрифт
Мироненко Анатолій Петрович

Мироненко Анатолій Петрович

(1988 р.н, Сумська область)

25 травня, житель м. Дружба - Анатолій Мироненко, після роботи пішов на риболовлю до місцевого ставка. Через деякий час до нього приєднався товариш.

Раптом чоловіки почули дитячий крик і побачили дівчинку, яка благала про допомогу. На водоймі, в метрах двадцяти від берега, тонула її 12-річна подруга. З місця, де знаходився Анатолій, пірнути було неможливо - заважали дерева. Він встиг лише запам’ятати, де була дитина, раптом вона зникла під водою. Пробігши вздовж берега, чоловік кинувся у ставок. Йому вдалось схопити дівчинку і випливти з нею на поверхню. Постраждала була без свідомості. Однією рукою Анатолій гріб, а іншою тримав дівчинку.

Вже на березі, разом з товаришем - Данилом Макухіним, він надав непритомній першу допомогу. У нагоді стали знання, отримані Анатолієм на роботі. Після очищення дихальних шляхів від води, до постраждалої повернулась свідомість. У цей час на місце прибули медпрацівники, які доправили дівчинку до центральної районної лікарні.

За словами завідуючого дитячим відділенням центральної районної лікарні Сергія Гука, стан дитини був задовільний. Після проведених медичних заходів, які мали профілактичний характер, за тиждень її виписали додому. Саме той факт, що дівчинці вчасно та правильно надали необхідну допомогу, відіграв головну роль в її швидкому одужанні без ускладнень для здоров’я.