Щукіна Ірина Володимирівна

Щукіна Ірина Володимирівна

(1984 р.н, Чернігівська область)

20 січня, о 00:24 у Чернігові до Служби порятунку "101" від правоохоронців надійшло повідомлення про те, що 31-річна мешканка обласного центру намагається вчинити самогубство шляхом стрибку з пішохідного моста через р. Десна.

За викликом оперативно прибуло відділення аварійно-рятувальної частини.

На місці події з’ясувалося, що жінка знаходиться на розташованій збоку моста навісній металевій конструкції і нікого з чоловіків до себе не підпускає.

У зв'язку з цим, співробітниця прес-служби рятувальників капітан служби цивільного захисту Ірина Щукіна, яка прибула на місце події разом з  мобільно-оперативною групою обласного Управління ДСНС для проведення фото і відеозйомки, віддала колегам свою апаратуру і змогла наблизилася до  жінки.

Після тривалої розмови, Ірина начебто вмовила останню від суїциду та тільки-но взяла її за руки, як та відпустила руки від перил і знову хотіла стрибнути  вниз. Проте, тендітні руки рятувальниці змогли не тільки утримати жінку навісу але й витягти її на міст. Там Ірина відволікла жінку душевною бесідою від її намірів, після чого вони разом сіли у таксі та поїхали до міськвідділу міліції.