Контраст
Шрифт
Волошенко Сергій Миколайович

Волошенко Сергій Миколайович

(1975 р.н., Луганська область)

Командир відділення Державної пожежно – рятувальної частина № 32 м. Щастя Головного управління ДСНС України у Луганській області запобіг масштабному вибуху на газовій заправці.

29 січня 2015 року, о 00.30 газова заправка «АГНКС» ТОВ «Луганськекогаз», що знаходиться у м. Щастя по вул. Гагаріна, поблизу пожежно – рятувальної частини № 32, потрапила під потужний артилерійський обстріл.

Зі слів очевидців було установлено, що снаряд пошкодив газовий трубопровід середнього тиску на території заправки, після чого полум'я так сильно спалахнуло, що на секунду освітило всю територію автостанції та житлових будинків, що знаходяться поруч.

Про пригоду диспетчер ДПРЧ-32 доповів у газову службу, але отримав відповідь, що у них немає людей які могли б приїхати і усунути витік газу. Командир відділення, старший прапорщик служби цивільного захисту, Волошенко Сергій Миколайович прийняв рішення самому побігти під обстрілом з установки «ГРАД», ризикнувши своїм життям, і запобігти найпотужнішому вибуху, врятувати людей, які знаходилися поряд. У результаті, він вчасно перекрив газовий вентиль, врятував людські життя і все що знаходилося навколо.