Контраст
Шрифт
Заїка Сергій Русланович

Заїка Сергій Русланович

(2000 р.н, Житомирська область)

17 січня Сергій та його друг Вадим повертались додому з магазину. Треба було йти через місцевий ставок. Підходячи до водойми, хлопці почули крик про допомогу. Підбігши ближче, юнаки побачили червону куртку, що плавала у воді. Сам же чоловік - господар куртки – вже знаходився під водою. Знесиленими руками він із останніх сил тримався за крижину.

Сергій зняв свою куртку і, тримаючи її за один рукав, інший кинув потопаючому. Разом хлопці витягли чоловіка на поверхню. Постраждалий був зовсім знесилений, так як довгий час перебував у воді. Хлопці взяли його попідруки та потягли додому.

Чоловіку відмовляли ноги і він не міг йти, періодично втрачав свідомість. Привівши його додому, Вадим та Сергій зняли з чоловіка мокрий одяг і разом з місцевим фельдшером, яка проживала по сусідству, викликали швидку та надали чоловіку першу медичну допомогу.

Виявляється, 14-річний Сергій вже не вперше рятує людей із води. У минулому році однокласниця хлопця побачила ополонку на місцевій водоймі та вирішила роздивитись її поближче. Не дійшовши, вона провалилась під кригу. Поруч був Сергій, який не зволікаючи витягнув дівчинку. А ще декілька років тому, влітку, сміливець врятував маленького хлопчика, який не вмів плавати.