Контраст
Шрифт
Коровіна Катерина Миколаївна

Коровіна Катерина Миколаївна

Лауреат

(1954 р.н., Одеська область)

14 лютого 2014 року під час концерту в Будинку культури №1 смт. Лиманське, присвяченому 25-річчю виводу військ з Афганістану, учень 1-Б класу Альберт Ріслінг, граючи на льоду Кучурганського водосховища, провалився під кригу. Учениця 4-А класу Катерина Листошенкова, рятуючи хлопця, вийшла на кригу, почала подавати йому очеретини, але провалилася сама. «Було дуже страшно, особливо, коли лід піді мною провалився. Вода була дуже холодна.  Коли я впала, згадала що  треба руки не тягнути вгору, а поставити на кригу, щоб з головою не піти під воду», - згадує Катя. Діти, побачивши це, побігли до будинку культури покликати дорослих.

Перші, хто почув про нещасний випадок, були завуч школи та вчитель початкових класів Катерина Коровіна, які й побігли до лиману. Катерина Миколаївна Коровіна скинула куртку та по-пластунські направилася до дітей. Швидко витягла маленьку Катерину і поповзла до хлопця, який вже не міг утримуватись на воді. Запідозривши недобре, вслід за вчителями вибігли випускники цієї ж школи  Ігор Снітковський та Олексій Бороденко, присутні на заході воїни-афганці Віктор Чорний, Костянтин Крушиницький  та Сергій Кажан. 

В цей час вчителька, подавши руку Альберту, побачила, що дитина йде під воду та пірнула за ним. «Він хвилин 5-7 був у воді та його пальчики просто зісковзнули з моєї руки, і він пішов на дно. Я не замислюючись, стрибнула в ополонку, тому що по-іншому я його б не дістала вже. Схопила його за грудки, підняла над ополонкою. До мене одразу підповз Ігор Снітковський, наш колишній учень, і я йому передала дитину», - розповіла Катерина Коровіна. Прибулі на допомогу чоловіки допомогли вибратися дітям та вчительці. Дітей передали працівникам швидкої допомоги, яка вже чекала на березі водосховища. Після надання необхідної медичної допомоги вчителька та діти були відвезені додому.

Психологічне забезпечення