Контраст
Шрифт
Рудий Сергій Васильович

Рудий Сергій Васильович

Лауреат

(1983 р.н., Хмельницька область)

8 червня о 21:20 на пункт зв’язку рятувального підрозділу надійшло повідомлення про те, що в м. Деражня на р. Вовк перекинувся човен з дітьми та дорослими.

На щастя, на місці події перебував 30-річний командир відділення 11-державної пожежно-рятувальної частини старший сержант служби цивільного захисту Сергій Рудий, який у вільний від чергування час рибалив неподалік. Вогнеборець не розгубився і відразу кинувся на допомогу. На власному човні він доплив до людей, які перебували у воді, та відразу дістав з річки чотирьох дівчаток віком від 7 до 10 років. П’ятеро дорослих, тримаючись за човен, залишалися у воді до приїзду рятувальників, які згодом транспортували потерпілих до берега та передали лікарям швидкої медичної допомоги.

Завдячуючи самовідданості рятувальника, який проявив не тільки громадянський обов’язок та навики рятувальника, але й за збігом обставин опинився у потрібний час на місці трагедії, вдалося врятувати 9 людських життів, адже глибина річки у місці, де перекинувся човен, сягала 3-х м та не залишала шансів на порятунок.

Як з’ясувалося, компанія з 5 дорослих та 4 дітей намагалися перетнути річку на металевому човні, у якому допускається транспортування не більше 6 осіб. Не допливши до берега близько 100 м, човен почав розхитуватись та перекинувся.