Контраст
Шрифт
Олександр Хачко

Олександр Хачко

(09.10.1978 р.н., Запорізька обл.)  
Слюсар служби РП дільниці СРТ ВП «Запорізька АЕС» 
 

З року в рік стаються схожі випадки, коли діти випробовують на міцність замерзлі водойми. Цієї ж миті життя випробовує і наших героїв - лауреатів Всеукраїнської акції . З усіх свідків події, що сталася у листопаді на одному зі ставків у Запоріжжі, на допомогу п’ятикласниці прийшов лише Олександр Хачко. 

28 листопада, ризикуючи власним життям, він врятував 11-річну дівчинку, яка провалилася під кригу на озері. Того дня маленька Валерія Мещанова гуляла біля озера з подружкою. На воді вже стала крига. Валерія пішла нею, але метрів за 15 від берега тонкий лід під дитиною тріснув і вона моментально опинилася у воді. Крики про допомогу почув Олександр Хачко. Крига на воді надто тонка, приблизно 1 см, тому чоловік розумів, що йти нею не вдасться. Тому Олександр стрибнув на кригу і почав її ламати, йдучи на допомогу. На щастя, він встиг вчасно дістатися дівчинки, схопив її та повернувся на берег.

Валерію з сильним переохолодженням організму госпіталізували до реанімаційного відділення спеціалізованої медико-санітарної частини Енергодару.

ВІДЕО