Контраст
Шрифт
Лисенко Ірина та Терновцов Віктор

Лисенко Ірина та Терновцов Віктор

(Ірина 26.09.1985 р.н. та Віктор 03.02.1956 проживають у м. Сміла, Черкаської області) 
Ірина провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Черкаського РУ ГУ ДСНС України у Черкаській області, а Віктор — начальник Смілянської пошуково-рятувальної групи комунальної водолазно-рятувальної служби Черкаської обласної ради
 

Бувають випадки, коли лише сміливості і сили однієї людини недостатньо для того, щоб відвоювати у смерті життя іншої людини. Тоді на допомогу приходить ще один герой. Так сталося і того дня у липні на Черкащині, коли 73-річну жінку, яка потонула на очах у десятка свідків на центральному пляжі Сміли, кинулися рятувати одразу двоє людей.

Ірина Лисенко витягла вже непритомну пенсіонерку з води, а Віктор Терновцов успішно її реанімував — за дві хвилини у постраждалої відновилися і серцебиття, і дихання. Як пізніше з’ясувалося — причиною утоплення став інсульт, тому кожна хвилина, збережена рятівниками, була на вагу золота.

Рятувальники пишаються вчинком лауреатів Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року» Ірини та Віктора і дякують їм за уважність та небайдужість до чужої біди.

ВІДЕО