Контраст
Шрифт
Тулайдан Тетяна

Тулайдан Тетяна

(2009 р.н., с. Стебний, Закарпатської обл.)
Учениця 7 класу Ясінянської загальноосвітньої середньої школи № 1 І-ІІІ ступенів Рахівського району Закарпатської області. 
 

«Так виглядають наші справжні українські герої». Ці слова лауреатці Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року» Тетяні Тулайдан сказав Глава Держави Володимир Зеленський, коли особисто вручив юній дівчинці медаль «За врятоване життя». Відзнаку Тетяна отримала за свою сміливість і блискавичну реакцію, що допомогла врятувати не одне життя.

Уся країна пам’ятає як на Закарпатті вирувала негода. У липні 2021 року стихія наробила лиха і цілі населені пункти опинилися у воді через повінь.

Не стало винятком і селище міського типу Ясіня, що на Рахівщині. На той час, коли Тетяна Тулайдан вимкнула електрику в домі, взяла свого 7-річного брата та трьох сусідських дітей і відвела їх на горище, рівень води біля будинку сягнув вже одного метра. Тож на роздуми часу не було.

Відтак, своїм вчинком сильна і смілива дівчинка не лише врятувала чотирьох дітей від стихії, а й вкотре довела, що справжньою героїнею можна стати у будь-якому віці.

ВІДЕО