Контраст
Шрифт
Кирило Гурєєв

Кирило Гурєєв

(2003 р.н., Запорізька обл.)

учень навчально-виробничого комбінату № 106 міста Запоріжжя

Історії лауреатів Всеукраїнської акції “Герой рятівник-року” нікого не залишають байдужими. Це історії про відважність, рішучість та людяність. Саме ці якості допомогли 14-річному Кирилу Гуреєву із Запоріжжя врятувати життя маленькому хлопчику, що не помітив серед трави відкритий каналізаційний люк глибиною 8 метрів.

Звичайна гра на дитячому майданчику, і раптом зникає дитина. Лише глухий звук падіння міг сповістити присутніх поруч про те, що сталася біда. Однак, маленький Міша Шевелєв не міг покликати на допомогу — від удару він втратив свідомість. Побачивши відкритий люк, діти з жахом зрозуміли, що Міша, ймовірно впав саме у нього. Усі кинулися шукати допомогу, кликати дорослих. І тільки наш Герой зрозумів, що в очікуванні допомоги втрачається дорогоцінний час та без вагань спустився за дитиною. На той момент Кирило не знав, чи хлопчик живий... Одразу почав приводити Мішу до тями і йому це вдалося.

За словами медиків, коли йдеться про важкі травми мозку — кожна хвилина на вагу золота... Напевно, десь там у підсвідомості це знав і наш Герой, коли самовіддано кинувся за малим, не чекаючи на дорослих.