Контраст
Шрифт

Керівництво

Крук Сергій Іванович
Крук Сергій Іванович
Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Грицаєнко Максим Георгійович
Грицаєнко Максим Георгійович
Перший заступник Голови
Примуш Роман Борисович
Примуш Роман Борисович
Заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ПРИЙМАЛЬНІ ДСНС ТИМЧАСОВО СКАСОВАНО

На виконання пункту 19 протоколу № 2 від 10.03.2020 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про стан забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19», прийом громадян у ДСНС (вул. О. Гончара, 55а) скасовано до особливого розпорядження щодо проведення особистих прийомів громадян у ДСНС.

Громадян, які мають бажання звернутися до ДСНС, просимо надсилати письмові звернення у паперовій формі засобами поштового зв’язку на адресу:

ДСНС, м. Київ, вул. О. Гончара, 55а, 01601, подавати звернення через скриньку «Для звернень громадян та запитів на інформацію», яку розміщено у вестибюлі центрального входу адмінбудівлі ДСНС, або на електронну адресу: gromad@dsns.gov.ua

Також до ДСНС можна звернутися в телефонному режимі за безкоштовними номерами телефонів 1545 (урядова «гаряча лінія») та 1536 («гаряча лінія» МВС).

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Сектор організації доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян Адміністративного департаменту.
Адреса: 01601, м. Київ-01, вул. О. Гончара, 55а
Телефони: +380 (44) 247-31-78+380 (44) 247-31-78 , 202-32-22

Порядок організації та проведення особистого прийому громадян України