Даник Андрій Миколайович

Даник Андрій Миколайович

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Народився 26 жовтня 1978 року в м. Кіровоград Кіровоградської області. Громадянин України.

Освіта: у 2002 році закінчив Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля МВС України, спеціальність - пожежна безпека, кваліфікація – інженер пожежної безпеки.

Службова (трудова) діяльність:

15.08.1995

-

21.07.1998

-

курсант Черкаського пожежно-технічного училища МВС України
21.07.1998

-

12.01.1999

-

начальник караулу 79 самостійної державної пожежної частини Управління державної пожежної охорони Управління МВС України в Донецькій області
12.01.1999

-

26.10.2000

-

інспектор державного пожежного нагляду 79 самостійної державної пожежної частини Управління державної пожежної охорони Управління МВС України в Донецькій області
26.10.2000

-

15.02.2003

-

старший інженер групи державного пожежного нагляду 79 самостійної державної пожежної частини Управління державної пожежної охорони УМВС України в Донецькій області
15.02.2003

-

10.12.2004

-

старший інженер групи державного пожежного нагляду 79 самостійної державної пожежної частини Управління пожежної безпеки в Донецькій області Державного департаменту пожежної безпеки МНС України
10.12.2004

-

11.11.2005

-

начальник служби державного пожежного нагляду по обслуговуванню сільської місцевості Старобешівського районного відділу Головного управління МНС України в Донецькій області
11.11.2005

-

01.05.2012

-

начальник Старобешівського районного відділу Головного управління МНС України в Донецькій області
01.05.2012

-

01.07.2012

-

начальник відділу цивільного захисту у Старобешівському районі Головного територіального управління МНС у Донецькій області
01.07.2012

-

01.06.2013

-

начальник 17 державного пожежно-рятувального загону Головного територіального управління МНС у Донецькій області
01.06.2013

-

01.01.2015

-

начальник Старобешівського районного відділу Головного управління ДСНС України у Донецькій області
01.01.2015

-

27.08.2015

-

начальник Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області
27.08.2015

-

28.01.2020

-

заступник начальника Головного управління ДСНС України у Донецькій області
28.01.2020

-

01.04.2021

-

начальник Управління ДСНС України у Черкаській області
01.04.2021

-

07.09.2023

-

начальник Головного управління ДСНС України у Черкаській області
07.09.2023

-

08.09.2023

-

начальник Управління європейської інтеграції та міжнародного співробітництва апарату Державної служби України з надзвичайних ситуацій
08.09.2023

-

03.10.2023

-

тимчасово виконуючий обовʼязки першого заступника Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій
03.10.2023

-

28.02.2024

-

заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій
28.02.2024

-

28.06.2024

-

тимчасово виконуючий обовʼязки Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій
28.06.2024 т/ч

-

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Нагороджений: відзнакою МНС України "За відвагу в надзвичайній ситуації" II ступеня (2005 рік), Почесною відзнакою МНС України (2009 рік), Нагрудним знаком «Знак Пошани» (2014 рік), Нагрудним знаком «За відвагу в надзвичайній ситуації» (2015 рік), Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (2015 рік), Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (2017 рік), медаллю "За оборону Авдіївки" (2017 рік), пам'ятною медаллю "За оборону Маріуполя" (2017 рік), Відзнакою Президента України "За участь в антитерористичній операції" (2017 рік), Відзнакою МВС (2018 рік), Нагрудним знаком "За відзнаку в службі" (2018 рік), Відзнакою Командувача об’єднаних сил «За звитягу та вірність» (2019 рік), Відзнакою Командувача об’єднаних сил «Козацький хрест» ІІІ ступеня (2019 рік).