Контраст
Шрифт

Консультаційні центри ДСНС України

Відтепер,  в консультаційних центрах ДСНС  цілодобово  можна отримати інформацію з питань цивільного захисту

На сьогодні гостро стоїть питання обізнаності людей у сфері цивільного захисту. Все більше дзвінків надходить від громадян стосовно надання інформації  щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації, розміщення сховищ та медичних закладів, тощо. Саме для підвищення рівня інформування населення в Державній службі України з надзвичайних ситуацій запроваджено тимчасову схему інформування громадян з використанням існуючої мережі диспетчерських служб «101» та консультаційних центрів при територіальних органах ДСНС України.

Консультаційний центр має широкий спектр повноважень, в коло яких входить забезпечення якісного і доступного отримання громадянами відповідей на запитання, що входять до компетенції ДСНС не тільки під час особистого прийому, а й по телефону. На сьогодні,  кожен бажаючий може отримати оперативну та кваліфіковану інформацію щодо різних аспектів діяльності ДСНС та вичерпні відповіді на питання, що стосуються цивільного захисту. Такі консультаційні центри діють на всій території України, до роботи яких залучені фахівці з питань цивільного захисту, психологи, а також представники місцевих органів влади.

Консультаційний центр надає безкоштовну інформаційну допомогу юридичним і фізичним особам у межах компетенції ДСНС. Звертайтесь задля уточнення інформації за телефоном Служби порятунку «101».

Рекомендації щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях

Контакти консультаційних центрів в областях