Контраст
Шрифт

На Київщині відбудуться тактико-спеціальні навчання з організації взаємодії підрозділів ГУ ДСНС України у Київській області, Мобільного рятувального центру ДСНС України та Головного управління Нацполіції в Київській області при отриманні повідомлень пов’язаних із застосуванням вибухових пристроїв, вибухонебезпечних предметів, вибухових речовин та реагування на випадки їх виявлення

clock
11.06.2019 12:46

12 червня відбудуться тактико-спеціальні навчання з організації взаємодії підрозділів Головного управління ДСНС України у Київській області, мобільного рятувального центру ДСНС України та Головного управління Національної поліції в Київській області при отриманні повідомлень пов’язаних із застосуванням вибухових пристроїв, вибухонебезпечних предметів, вибухових речовин та реагування на випадки їх виявлення.

Місце проведення: м. Київ (Хутір Редьки) на вул. Вишгородська 150 (територія Мобільного рятувального центру ДСНС України) та у с. Старі Петрівці Вишгородського району (полігон).

Основна мета заходу: теоретичне та практичне відпрацювання питань взаємодії сил та засобів при отриманні повідомлень пов’язаних із застосуванням вибухових пристроїв, вибухонебезпечних предметів, вибухових речовин, а також реагування на випдки їх виявлення.

Початок: о 10:00

Місце збору: м. Київ (Хутір Редьки) на вул. Вишгородська 150 (територія Мобільного рятувального центру ДСНС України).

Акредитація журналістів триває до 09:00 12 червня за тел.: (044)425-02-20, 050-616-78-86 або на електронну адресу: kyiv_obl_dsns@ukr.net

Контактна особа: Олена Хрещик

Схожі матеріали