Київська область: 66 пожеж за добу, 47 з них - загорання трав’яного настилу

clock
26.03.2023 07:55

Шановні мешканці Київської області! Служба порятунку закликає вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. Категорично забороняється розводити багаття поблизу сухої рослинності та залишати недопалки чи сірники на трав’яній підстилці.

Під час відпочинку на природі, необхідно пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю!

Так, за останню добу, на території Київщини було зафіксовано 66 пожеж, з яких 47 – це загорання трав’яного настилу на загальній площі майже 80 Га.

Наймасштабніше вигорання сухої рослинності спостерігається на території Бориспільського району, тут у селах Проців та Жереб’ятин рятувальники ліквідували загорання сухостою на загальній площі 33 Га, у м.Васильків Обухівського  району – 5 Га, а у с. Торчицький степок Білоцерківського району і с. Дениси Бориспільського району – по 3,5 Га, у м. Миронівка Обухівського району – 3 Га. 

Всі пожежі були своєчасно ліквідовані фахівцями ДСНС.

Тож рятувальники вкотре закликають: не спалюйте залишки сухої рослинності та сміття на власних подвір’ях - це може призвести до загорання торфовищ та виникнення лісових пожеж! ними межують.
 

Будьте обережні, дбайте про пожежну безпеку, бережіть своє життя та навколишнє середовище!

ГУ ДСНС України у Київській області

Схожі матеріали