Контраст
Шрифт

Луганська область: рятувальники продовжують героїчну боротьбу з наслідками обстрілів та надають допомогу населенню

clock
25.06.2022 09:36

Минула ще одна доба героїчної боротьби українців із рашистською навалою.

Луганські надзвичайники, роблячи майже неможливе, піддаючись щохвилини смертельній небезпеці, продовжують допомагати людям.

В охоплений вогнем Лисичанськ наші хлопці учора доставили та розвантажили 48 т технічної води, 300 кг продуктів харчування і 100 л питної води; двох громадян евакуювали в безпечне місце. А ще - гасили пожежу приватного житлового будинку, що зайнявся через обстріли. Підвозили та розвантажували гуманітарну допомогу рятувальники і в Бахмуті - доставили мешканцям 1 т продуктів харчування та 1,5 т питної води.

Особовий склад підпорядкованих підрозділів продовжує також допомагати побратимам інших областей виконувати завдання за призначенням. У Павлограді на Дніпропетровщині луганські вогнеборці гасили загоряння сухої трави на площі 800 кв.м, у Чугуїві на Харківщині рятували від вогню господарчі споруди, що зайнялися внаслідок потрапляння ворожого снаряду. Бійці 1 ДПРЧ Зведеного загону у складі 27 ДПРЧ м. Харків гасили в цьому місті пожежу житлового будинку на площі 140 кв.м.

Разом до перемоги!  

Схожі матеріали