На Закарпатті рятувальники надали допомогу травмованому туристу

clock
14.06.2022 09:04

Гори – це не лише краса і велич, але й небезпека. На щастя, гірські рятувальники прийшли на допомогу вчасно – людину врятовано. У цьому мав нагоду переконатися 30-річний мешканець смт Ясіня Рахівського району, котрий за необачність у Карпатах ледве не заплатив власним життям. 

Учора до надзвичайників о 15:43 надійшло повідомлення про те, що під час проходження туристичного маршруту на полонині Драгобрат, поблизу гори Близниця травмувався та потребує допомоги місцевий житель. Про це у телефонному режимі повідомили друзі-екстремали, які були поруч, коли чоловік зірвався зі снігового карнизу й полетів до низу метрів 80.

На допомогу на спецавтомобілях поспішили фахівців гірських пошуково-рятувальних відділень смт Ясіня та с. Кваси. Близько п’ятої вечора вони добралися до травмованого, надали йому долікарську медичну допомогу та транспортували до смт Ясіня, де й передали під опіку фахівців екстреної медичної допомоги  в задовільному стані. Зі слів очевидців, потерпілий таки народився у сорочці, бо наслідки його падіння могли бути набагато трагічнішими.

ГУ ДСНС України у Закарпатській області

Схожі матеріали