Контраст
Шрифт

Ліквідація наслідків негоди станом на 9:00 27 листопада:

clock
27.11.2023 07:35

На державному та регіональному рівнях функціонують штаби з ліквідації наслідків негоди.

Підрозділами ДСНС вже відбуксировано 892 транспортних засоби, прибрано 103 дерева. 

До робіт залучено 1 тис. 525 осіб та 402 од. техніки.

За інформацією Укравтодору, проїзд на дорогах загального користування забезпечено. Перекрито рух транспорту на 14 автодорогах: в Миколаївській (10), Одеській (3) та Кіровоградській (1) областях. 

На автодорогах заборонено рух великовагових транспортних засобів у Черкаській (2), Одеській (1), Кіровоградській (2), Київській областях та в’їзд в м. Київ.

На території України знеструмлено 2019 населених пунктів в 16 областях.

Одещина:

На даний час на території області опади припинилися, продовжується ліквідація наслідків негоди. Найскладніша ситуація спостерігається на півночі та півдні Одеської області. 

Залучено снігоболотохід "Богун", яким евакуйовано 6 осіб на автошляху Ізмаїл- Рені. За медичною допомогою з ознаками переохолодження звернулося 6 осіб без постійного місця проживання.

Підрозділи ДСНС залучались 203 рази, відбуксировано 519 авто. Прибрано 41 дерево, надано допомогу 1 тис. 636 особам з них 104 дітям. Встановлено 2 пересувні пункти обігріву.

Черкащина: 

На даний час на території області опади продовжуються. Поблизу м. Кам’янка ускладнено рух, працівниками Нацполіції організовано реверсний рух та зупинено на відстій близько 40 вантажних автомобілів. Підрозділом ДСНС встановлено пересувний пункт обігріву. Відбуксировано 53 авто, прибрано 24 дерева, 1 білборд. 

Кіровоградщина: 

На даний час на території області опади продовжуються. Тимчасово обмежено рух транспорту на двох дорогах. Поблизу с. Велика Виска Новоукраїнського району ліквідовано затор, протяжністю 2 км. На узбіччі стоять 30 вантажних автомобілів. 

Відбуксировано 170 авто, прибрано 11 дерев, надано допомогу 310 особам. 

Миколаївщина: 

На даний час на території області опади продовжуються. Перекрито рух на 10 ділянках доріг. В північній частині області на дорогах національного значення та суміжних дорогах місцевого значення ускладнений рух.

Підрозділи ДСНС залучалися 49 разів, відбуксировано 92 автомобілі, прибрано 13 дерев. 

За інформацією Нацполіції у місцях тимчасового відстою на території Дніпропетровської, Одеської, Вінницької, Кіровоградської, Миколаївської, Черкаської та Київської областей знаходиться близько 1370 вантажних транспортних засобів.

Епіцентр циклону зміщується на північ.

Схожі матеріали