Контраст
Шрифт

Запорізька область: піротехніки ДСНС виявили 1 артснаряд, 2 касетних елементи, 3 одиниці небезпечних залишків від реактивних снарядів систем залпового вогню «Град» та «Ураган»

clock
21.09.2022 09:42

20 вересня піротехніки ДСНС виявили 1 артилерійський снаряд, 2 касетних елементи, 3 одиниці небезпечних залишків від реактивних снарядів систем залпового вогню «Град» та «Ураган» в населених пунктах Запорізького та Пологівського районів. Всі виявлені вибухонебезпечні предмети знищені відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил безпеки.

20 вересня в одному з сіл Пологівського району внаслідок ворожих обстрілів відбулося загоряння будівлі магазину на площі близько 40 кв. м. Співробітники ДСНС оперативно ліквідували пожежу. Жертв та постраждалих на місці події немає.

Того ж дня в одному з селищ міського типу Запорізького району внаслідок ворожих обстрілів відбулося загоряння будівлі цеху з виробництва картону на площі близько 1500 кв. м. Співробітники ДСНС оперативно ліквідували пожежу. Жертв та постраждалих на місці події немає.

Впродовж доби для надання допомоги населенню у вирішенні побутових потреб співробітники ДСНС здійснили підвіз 10 тонн технічної води у м. Гуляйполе Пологівського району.

Всього від ГУ ДСНС для ліквідації наслідків ворожих обстрілів, гуманітарного розмінування та надання допомоги населенню залучалося 51 рятувальник та 11 одиниць техніки.

Підрозділи ДСНС перебувають в підвищеній готовності і на територіях, де тривають бої, після закінчення артобстрілів залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних подій.
Разом до перемоги!

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Схожі матеріали