Контраст
Шрифт

Близько 280 тонн допомоги передав Уряд Республіки Польща для України (ВІДЕО)

clock
02.02.2022 10:00

1 лютого польські рятувальники доправили до Києва вантаж, який Україна отримала від Республіки Польща. Засоби боротьби із коронавірусною хворобою, а також медичне приладдя - усе це передається Державній службі з надзвичайних ситуацій та буде використано для потреб населення по всій країні.

Цього дня на території 25-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у м. Києві з польською стороною зустрілися заступниця міністра внутрішніх справ України Мері Акопян та т.в.о Голови ДСНС Сергій Крук.

Так, заступниця очільника МВС подякувала Уряду Польщі - стратегічному партнеру України, за потужну підтримку та зазначила, що ця допомога дуже важлива для цивільного захисту населення в умовах тих загроз, які існують сьогодні.

"Всі ці сигнали для українського суспільства є знаком солідарності з Україною", - сказала Мері Акопян.

У свою чергу, Сергій Крук також подякував представникам пожежно-рятувальної служби Польщі за давню історію взаємодії між структурами та висловив сподівання на подальшу спільну роботу. Голова канцелярії прем'єр-міністра Республіки Польща Міхал Дворчик сказав, що ця допомога покликана підтримати громадян України в умовах нинішньої кризової ситуації.

Нагадаємо, з ранку 31 січня рятувальники ДСНС супроводжували колону з 29 вантажівок від пункту пропуску на кордоні «Дорогуськ-Ягодин». Цей вантаж Уряд Республіки Польща передав на запит української сторони.

ФОТОАЛЬБОМ

IMG_1893-1.jpg IMG_1956-1.jpg

IMG_1962-1.jpg IMG_2162-1.jpg

IMG_1997-1.jpg

IMG_1926-1.jpg

IMG_2080-1.jpg

Схожі матеріали