Контраст
Шрифт

Чергове засідання Громадської колегії

clock
25.08.2005 21:00

Чергове засідання Громадської колегії

     

Громадська колегія при Міністрові України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи провела своє чергове засідання 26 серпня. Проводив засідання голова Громадської колегії Олександр Зеленцов.

Головні питання, що постали на порядку денному це питання виборів заступників голови Громадської колегії та розподіл членів Громадської колегії по секторах.

Одним з заступників Голови став Пилип Десятников - президент Асоціації інвалідів-чорнобильців МВС України, місце ж другого заступника залишається вакантним.

Діяльність Громадської колегії розділилась на чотири сектора за такими напрямками: Чорнобильська тематика та безпека роботи ядерних обєктів України в рамках МНС, служба порятунку, цивільна оборона та робота зі ЗМІ та громадськістю.

Крім того на засіданні розглядався проект Положення про використання фінансових видатків Державного бюджету України для надання адресної грошової допомоги членам громадських організацій для проведення операцій, придбання життєво важливих медичних препаратів, післяопераційну та медичну реабілітацію, рішення соціальних проблем і обговорювались напрямки роботи на 2005 рік.

Схожі матеріали