Контраст
Шрифт

Чернігівська область: рятувальники провели інформаційно-профілактичні бесіди з населенням

clock
24.11.2022 14:39

За статистикою в осінньо-зимовий період значно зростає кількість пожеж у житловому секторі громадян через порушення правил пожежної безпеки при використанні опалювальних приладів. Значний відсоток таких загорянь припадає на будинки, де проживають одинокі громадяни похилого віку та сім'ї, які потрапили у складні життєві обставини. Аби зменшити кількість пожеж та нагадати населенню основні правила безпеки прилуцькі рятувальники провели профілактичні бесіди з жителями Талалаївської об'єднаної територіальної громади.


Під час цього громадянам нагадали, що ні в якому разі не можна перенавантажувати електромережі, використовувати саморобні та несертифіковані обігрівачі, а також опалювальні печі, де є тріщини або не очищені від сажі димоходи. Крім того, рятувальники наголосили батькам про заборону залишення малечі без нагляду та нагадали номери екстрених служб, зокрема Служби порятунку "101".


Всі співрозмовники отримали від фахівців ДСНС інформаційні пам'ятки з основними правилами пожежної безпеки в умовах оснінньо-зимового періоду.

Схожі матеріали