Контраст
Шрифт

Дніпропетровська область: вогнеборці вживають заходи щодо недопущення пожеж під час збору нового врожаю

clock
25.06.2022 16:41

25-го червня з метою попередження виникнення пожеж у місцях збирання та зберігання ранніх зернових, співробітники Павлоградського районного управління  Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області здійснили профілактичні рейдові заходи з сільгосппідприємствами розташованими на території Юр’ївської територіальної громади Павлоградського району.

Основну увагу, фахівці ДСНС приділили на дотриманні правил пожежної безпеки при експлуатації  та утриманні машин і агрегатів, первинних засобів пожежогасіння, систем протипожежного захисту,  забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням та пристосованою до пожежогасіння техніки. З працівниками рятувальники  провели протипожежні інструктажі та ознайомили з діями у випадку надзвичайної ситуації, зокрема при виявленні вибухонебезпечних предметів. А керівники сільгосппідприємств отримали від фахівців Служби порятунку «101» рекомендації, яких необхідно вжити для попередження виникнення пожеж в період жнив та вручили пам'ятки з питань пожежної безпеки.

По закінченню рятувальники наголосили, що категорично забороняється палити стерню та пожнивні залишки, розпалювати багаття, застосовувати будь-який відкритий вогонь на хлібних полях і поблизу, а також на зернотоках, заготівельних пунктах, елеваторах, поруч із стогами соломи й сіна. У всіх випадках виникнення пожежі слід негайно викликати пожежно – рятувалні підрозділи за телефоном «101». 

ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Схожі матеріали